Diyarbakır Aslantur Nakliyat Hoşgeldiniz

514 Adres

HuzurEvleri Mah. Dr. Sıtkı Gurol Cad.
58. Sokak M.Kaya Apt Kat:1 No:1 KAYAPINAR/DİYARBAKIR

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Firması
Ocak 17, 2021
by

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Firması

Aslan Tur Nakliyat Taşınacak malzemelerin kontrolunu expertiz aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizdeki amaç malzemelerin sigortalanması ve malzemeleri alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.Evden eve Nakliyat’ta Müşteri ile aramızdaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Aslan Tur Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Aslan Tur evden eve Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Diyarbakır evden eve nakliyat
Diyarbakır evden eve nakliyat

Taşınacak Malzemenize Dikkat Ediyoruz.

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, ulaştıktan sonra Aslan Tur Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Aslan Tur Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Aslan Tur Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Aslan Tur Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Kalite, Güven ve Uygun Fiyat Garantisi

Güneydoğu Evden Eve Nakliyat firmaları arasında en ideal seçimi bizleri tercih ederek yapabilirsiniz. Taşınacak ürünlerin ambalajlanması ve yer değiştirme esnasında olası her hangi bir sorunla karşılaşmamak için tecrübeli ekibimiz daima dikkatli ve hassas davranmaktadır. Uygun fiyata hizmet için bizi arayabilirsiniz. Teklif almak üzere ofislerimize beklemekteyiz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Yıllar öncesinde ev taşıma derdinden çok eşyaları toparlamak zor ve sıkıcı geliyordu.Bu taşıma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir. Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Firması olarak malzemeleri ambalaj, koli ve bez’lere sararak işimizi kaliteli yapmaya özen göstermekteyiz.

Share:

Add your Comment