Diyarbakır Aslantur Nakliyat Hoşgeldiniz

514 Adres

HuzurEvleri Mah. Dr. Sıtkı Gurol Cad.
58. Sokak M.Kaya Apt Kat:1 No:1 KAYAPINAR/DİYARBAKIR

Diyarbakır tekstil taşımacılığı
Ocak 21, 2022
by

Diyarbakır tekstil taşımacılığı

Diyarbakır Tekstil Taşımacılığı

Aslantur Diyarbakır evden eve nakliyat olarak Diyarbakır içi veya Diyarbakır’dan şehirler arası askılı tekstil taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmette de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Tekstil ürünleriniz zarar görmeden (leke,kırışıklık,yırtılma vb.) taşımayı taahhüt ediyoruz. Askılı tekstil taşıma hizmetimizi bu işe uygun kapalı kasa araçlarda gerçekleştirmekteyiz. Tekstil ürünlerinizi naylon ambalajlara sararak dış etkenlerden koruyoruz. Kapalı kasa araçlarımızla gönderilerinizi tam istediğiniz gibi zamanında teslim ediyoruz.

Aslantur Diyarbakır Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla istediğiniz nakliye hizmetini alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek, nakliye sürecini sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için var gücüyle herzaman çalışmaktadır.

Firmamız alanında uzman ve güler yüzlü ekibe sahiptir. Firmamızdan hizmet almanın yanı sıra bir arkadaş da kazanmış olacaksınız.

Share:

Add your Comment